58 767-71-08
nasza infolinia
NASZE BIURA
adresy i kontakty
O NAS galeria/certyfikaty
CEL PODRÓŻY:
WYJAZD Z:
TERMIN OD: DO:
Strona główna › NASZA OFERTA › OFERTY DLA GRUP › TRZY KRAJE BAŁTYCKIE - wycieczka objazdowa 6 dni

TRZY KRAJE BAŁTYCKIE - wycieczka objazdowa 6 dni

OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH, FIRM ORAZ SZKÓŁ

ZWIEDZANIE - LITWA - ŁOTWA - ESTONIA
Autokarem z Trójmiasta

Program wycieczki

I DZIEŃ
godz. 04.00 wyjazd z Gdyni, godz. 04.30 Gdańsk, godz. 05.30 Elbląg, godz. 07.30 Olsztyn. Tranzyt przez Litwę. Wieczorem przyjazd do Rygi na obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
godz. 08.00 śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie stolicy Łotwy: Stare Miasto, Katedra, Dom Bractwa Czarnogłowych, ratusz, budynek parlamentu, zespół średniowiecznych kamieniczek, Mała i wielka Gildia Kupiecka. Obiadokolacja i nocleg w Rydze.

III DZIEŃ
godz. 08.00 śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Tallina. Spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie: zespół pałacowo-parkowy Kadriorg, baszta Gruba Małgorzata, sobór Aleksandra Newskiego, Stare Miasto z plątaniną wąskich, kamiennych uliczek, średniowieczny rynek z gotyckim ratuszem rzędy mieszczańskich kamieniczek, mury obronne z basztami, wzgórze Toompea, gotycka Katedra. Obiadokolacja i nocleg w Tallinie.

IV DZIEŃ
godz. 07.00 śniadanie, śniadanie, wykwaterowanie i przejazd w kierunku Litwy. Około godz. 13 przyjazd do Rundale na Łotwie- zwiedzanie Pałacu zaprojektowanego przez włoskiego architekta Francesca Rastrellego- twórcę Pałacu Zimowego w Petersburgu. Wieczorem przyjazd do Wilna na obiadokolację i nocleg.

V DZIEŃ
godz. 08.00 śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Wilna: Kościół św. Piotra i Pawła, Katedra św. Stanisława, Kościół św. Anny, Pomnik Adama Mickiewicza, Uniwersytet Wileński, Plac przed Pałacem Prezydenckim, Kościół św. Ducha, Plac Ratuszowy, Brama Bazyliańska, Kaplica Ostrobramska, Cmentarz na Rossie. Obiadokolacja i nocleg w Wilnie.

VI DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd do Trok, zwiedzanie Zamku Księcia Witolda z XIV w. Następnie wyjazd w drogę powrotną do Polski. Dla chętnych obiad na trasie przejazdu we własnym zakresie. Powrót około godz. 23.

Cena obejmuje:
Przejazd autokarem lub minibusem,5 noclegów w  hotelach **/***, 5 śniadań, 5 obiadokolacji,
obsługa pilota, przewodników w Rydze, Tallinie,  Wilnie, ubezpieczenie KL, NNW.

Cena nie obejmuje:
biletów wstępów – około 50 EUR, Dopłata do pokoju 1-osobowego - 400 zł

 

 Szczegółowe informacje w biurach Holidays i pod nr tel. 58/3412761

Wyślij pytanie
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon
Pytanie
Przepisz kod z obrazka
(Kliknij aby odświeżyć)